דלג לתוכן הראשי

קרם הבהרה רויאל קאר - בליצי'נג קרם לפנים ,ROYAL CARE

  • מק"ט : OU66EYR98V
  • 459.00
אזל המלאי עבור /

תיאור:

קרם הבהרה רויאל קאר - בליצי'נג קרם לפנים

 

קרם הבהרה לעור (קרם בליצינג לפנים) של חברת רויאל קאר ,ניקרא קרם הבהרה או קרם הלבנה, קרם פנים המבהיר כתמים.

משמש לטישטוש כתמי שמש בעור, כתמי גיל שנוצרו על העור , כתמי פיגמטציה מהריונות ועוד.

הקרם בליצי'נג לפנים נעים למגע ולמריחה. מכיל תמציות לוטוס.

שימוש בקרם הבהרה Bleaching Cream של ROYAL CARE נעשה על דיד מריחה פשוטה ועקבית של קרם ההבהרה על אזור העור הבעייתי, הפעולה של מריחת הקרם תיתן תוצאות מעולות תוך זמן קצר, בדרך כלל הבהרת העור מתקבלת בממוצע תוך כ 60 יום.

בפרק זמן זה תוכלי לחזור למראה צעיר בעל גוון עור אחיד!

גם את כתמי העור שנובעים מהרזיה ושינוי הגוון בעור בעקבות שינוי צורתו ומתיחתו, שנוצר באופן טיבעי עקב ההיריון, ניתן להעלים לחלוטין ע"י Royal Care Bleaching Cream קרם ההלבנה הזה, בתום תקופת ההיריון. כתמי עור אלו הינם עודפים של חומר המלנין, המופיעים באופן תדיר במקומות מסוימים בגוף. פעולת החומרים הפעילים שבקרם ההבהרה יעילה ביותר להעלמתם של אותם כתמי עור לא רצויים.

קרם הבהרת עור זה הינו התשובה הטובה ביותר להיעלמות מבוקשת של כתמים כהים על העור וההלבנה של העור לצבע אחיד ויפה.

קרם ההלבנה הינו מוצר פארא-רפואי המכיל את מיטב התמציות הטבעיות האיכותיות של הלוטוס, פרח המים שנקרא גם נופר, וזו כדי להצעיר את עורך, להקל מאוד על דהייה משמעותית והיעלמותם של כתמי העור הלא רצויים על ידך, קרם הבהרה זה נעים למגע וקל מריחה. מרקם קרם ההבהרה והנוסחאות המיוחדות, משפיעים באופן מיידי (אינסטנט) על עור, ומאפשרים יכולת הבהרה מהירה של כל מגוון הכתמים החומים על משטח העור, שנגרמו בעבר על ידי תהליכי הזדקנות, תקופת הריון, לקיחת תרופות ותופעות הלווי שלהן, לידות בעברך, נמשים מולדים או חדשים, כתמי שמש שנוצרו על עורך ופיגמנטציה טיבעית או נירכשת, חשיפה ממושכת לשמש שפוגעת בעור החשוף, גיל, אקנה ועוד

 

חשוב: לא להתקרב עם הקרם לאזור העיניים. 

לאחר היעלמות הכתמים שעל העור, בכדי לשמר את התוצאה הטובה של הבהרת העור, יש להמשיך ולהשתמש בקרם ההבהרה לפחות פעם אחת בשבוע.

תכולה: 50 מ"ל

 

תגובות:


אין תנאי שירות לחנות זו